EFE İsim Raporu:

EFE Adının Yaygınlığı

EFE Türkiye'de en çok kullanılan 1034. isim (... 1032. çınar, 1033. deren, 1034. efe, 1035. elem, 1036. elmas, ...). Ülkemizde yaklaşık her 9,816 kişiden birinin adı EFE ve ismin yaygınlık oranı binde 0.1.

EFE adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 02-03-2024 03:10 itibariyle yaklaşık 8,981 kişinin isminin EFE olduğu ve EFE isimli kişi sayısının her yıl ortalama 119 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

EFE isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda EFE yaşadığını tahmin ediyoruz.

EFE Türkiye'nin en yaygın 1034. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1034. ad ise Wells ismi. EFE adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1032. Grady 1033. Narayan 1034. Wells 1035. Cruz 1036. Garcia isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

EFE isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde EFE İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde EFE İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde EFE İsminin Yazılışı:

...-..

Denizcilik Alfabesinde EFE İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

EFE İsminin Barkod Yazılışı:

EFE ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(EFE adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

EFE KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

sefer efekan arefe nefer refet

SON HARFLERİ EFE İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 2 harfine (fe) göre efe ile Uyumlu İsimler :

hanife şerife latife nazife arife afife akife gülfe huzeyfe

BAŞ HARFLERİ EFE İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 2 harfine (ef) göre EFE ile Uyumlu İsimler :

efsun efekan efsane eftal efser eftale efgan efil eflal

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ EFE İLE UYUMLU İSİMLER:

'e' ile başlayıp 'e' ile Biten İsimler :

emre emine ece ege enise efsane esme eftale emire

EFE isminin Anlamı

EFE Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size EFE isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "EFE + Anlam" veya "EFE isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
EFE ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

EFE adını oluşturan E, F, E harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 19:

E
F
E
TOPLAM
6
7
6
19

EFE ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 5. bade, 6. ece, 7. efe, 8. bala, 9. abdi, ... Toplam 2 ismin aritmetik toplamı 19 (Binde 0.81 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

bala