GÖZE İsim Raporu:

GÖZE Adının Yaygınlığı

GÖZE Türkiye'de en çok kullanılan 2160. isim (... 2158. göktigin, 2159. göray, 2160. göze, 2161. hakdiler, 2162. hakkan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı GÖZE ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

GÖZE adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 22-06-2024 05:59 itibariyle yaklaşık 2,705 kişinin isminin GÖZE olduğu ve GÖZE isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

GÖZE isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda GÖZE yaşadığını tahmin ediyoruz.

GÖZE Türkiye'nin en yaygın 2160. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2160. ad ise Roscoe ismi. GÖZE adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2158. Matthias 2159. Mounir 2160. Roscoe 2161. Kang 2162. Marlin isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

GÖZE isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde GÖZE İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde GÖZE İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde GÖZE İsminin Yazılışı:

--.-----...

Denizcilik Alfabesinde GÖZE İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

GÖZE İsminin Barkod Yazılışı:

GÖZE ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(GÖZE adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

GÖZE KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

gözen

SON HARFLERİ GÖZE İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (öze) göre göze ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (ze) göre göze ile Uyumlu İsimler :

gamze azize hafize pakize firuze feruze mintaze ramize alize

BAŞ HARFLERİ GÖZE İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (göz) göre GÖZE ile Uyumlu İsimler :

gözde gözen

İlk 2 harfine () göre GÖZE ile Uyumlu İsimler :

gökhan gökçe gökçen gönül göksel gökmen görkem gökay göktürk gökben gökşen göknur göksu gökalp göksal göksun göktuğ gökberk göçer gök gökcan göker gökşenay gönen göknil göksen göktan göktigin göray gökşin

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ GÖZE İLE UYUMLU İSİMLER:

'g' ile başlayıp 'e' ile Biten İsimler :

gamze gözde gökçe gaye güzide gokce gülnare gülce ganime gülde gülfe gülzade güldane gülfiye

GÖZE isminin Anlamı

GÖZE Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size GÖZE isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "GÖZE + Anlam" veya "GÖZE isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
GÖZE ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

GÖZE adını oluşturan G, Ö, Z, E harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 62:

G
Ö
Z
E
TOPLAM
8
19
29
6
62

GÖZE ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 732. eriş, 733. filare, 734. göze, 735. ilayda, 736. ılgın, ... Toplam 41 ismin aritmetik toplamı 62 (Binde 16.59 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

rıza ihsan ahter aydın alaeddin şefik aliye ayçin aylan berçin özge ışın ferhan efser eliya ethem evin gülfe gökcan halit haşim barlas medine nadire nedime sacit sanem sefer ömer refhan zekai botan başbuğ eriş filare ilayda ılgın garip nesma seyda