ARTUNER İsim Raporu:

ARTUNER Adının Yaygınlığı

ARTUNER Türkiye'de en çok kullanılan 1506. isim (... 1504. arefe, 1505. arkun, 1506. artuner, 1507. arzugül, 1508. asaf, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ARTUNER ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ARTUNER adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 20-06-2024 09:50 itibariyle yaklaşık 2,705 kişinin isminin ARTUNER olduğu ve ARTUNER isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ARTUNER isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ARTUNER yaşadığını tahmin ediyoruz.

ARTUNER Türkiye'nin en yaygın 1506. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1506. ad ise Hudson ismi. ARTUNER adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1504. Shankar 1505. Linn 1506. Hudson 1507. Kavita 1508. Sandhya isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ARTUNER isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ARTUNER İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ARTUNER İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ARTUNER İsminin Yazılışı:

.-.-.-..--...-.

Denizcilik Alfabesinde ARTUNER İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ARTUNER İsminin Barkod Yazılışı:

ARTUNER ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ARTUNER adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ARTUNER KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ARTUNER İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 6 harfine (rtuner) göre artuner ile Uyumlu İsimler :

Son 5 harfine (tuner) göre artuner ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (uner) göre artuner ile Uyumlu İsimler :

olguner

Son 3 harfine (ner) göre artuner ile Uyumlu İsimler :

taner soner caner yener güner öner şener bener erdener

Son 2 harfine (er) göre artuner ile Uyumlu İsimler :

ömer alper zafer ilker önder tamer ender muzaffer nilüfer seher ayfer muammer eser güler hacer cafer tuncer enver kader sezer dinçer münevver özer türker iskender sarper bihter tümer kamer yeter ahter dilaver kevser sümer ilter cevher tanzer sefer ülker müyesser sencer abuzer bayer eşber cenker dilber ejder güleser gülser kunter merter nurer taciser yurdaer çiler mukadder sever aşer efser ekber göçer süer gürler göker lider mehser dönger müzekker naser nurper peker peyker ziver özger şanver ergüler amber bavver berker candeğer değer diler gazanfer güher gülender gülfer gülter gülver gülümser günfer

BAŞ HARFLERİ ARTUNER İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 6 harfine (artune) göre ARTUNER ile Uyumlu İsimler :

İlk 5 harfine (artun) göre ARTUNER ile Uyumlu İsimler :

artun

İlk 4 harfine (artu) göre ARTUNER ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (art) göre ARTUNER ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ar) göre ARTUNER ile Uyumlu İsimler :

arzu arif arda armağan arife arslan arman arkan argun aras arzum arbay arefe arkun arzugül arin arkın arzuman arıkan

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ARTUNER İLE UYUMLU İSİMLER:

'art' ile başlayıp 'ner' ile Biten İsimler :

'ar' ile başlayıp 'er' ile Biten İsimler :

'a' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

alper aynur ayfer abdülkadir ayşenur ahter acar abuzer atanur aydemir aysenur afşar alanur ayavar aşer altemur abdülgafur alpar amber

ARTUNER isminin Anlamı

ARTUNER Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ARTUNER isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ARTUNER + Anlam" veya "ARTUNER isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ARTUNER ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ARTUNER adını oluşturan A, R, T, U, N, E, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 115:

A
R
T
U
N
E
R
TOPLAM
1
21
24
25
17
6
21
115

ARTUNER ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2279. müzeher, 2280. vuslat, 2281. artuner, 2282. durmuş, 2283. dursun, ... Toplam 17 ismin aritmetik toplamı 115 (Binde 6.88 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

durmuş dursun fevziye hurşit nusret rüstem sevindik süveyda üstün zühtü züleyha abdürrahim gülbeyaz murathan mücevher şehrazat