TEVRAT İsim Raporu:

TEVRAT Adının Yaygınlığı

TEVRAT Türkiye'de en çok kullanılan 1350. isim (... 1348. taciser, 1349. tanseli, 1350. tevrat, 1351. tezcan, 1352. tijen, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı TEVRAT ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

TEVRAT adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 25-05-2024 08:49 itibariyle yaklaşık 6,306 kişinin isminin TEVRAT olduğu ve TEVRAT isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

TEVRAT isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda TEVRAT yaşadığını tahmin ediyoruz.

TEVRAT Türkiye'nin en yaygın 1350. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1350. ad ise Suk ismi. TEVRAT adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1348. Pearl 1349. Cheng 1350. Suk 1351. Lawson 1352. Indira isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

TEVRAT isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde TEVRAT İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde TEVRAT İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde TEVRAT İsminin Yazılışı:

-....-.-..--

Denizcilik Alfabesinde TEVRAT İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

TEVRAT İsminin Barkod Yazılışı:

TEVRAT ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(TEVRAT adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

TEVRAT KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ TEVRAT İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (evrat) göre tevrat ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (vrat) göre tevrat ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (rat) göre tevrat ile Uyumlu İsimler :

murat fırat berat firat

Son 2 harfine (at) göre tevrat ile Uyumlu İsimler :

serhat sedat suat nihat fuat ferhat nevzat vedat nejat kürşat cihat rıfat esat mithat cevat reşat talat melahat polat sebahat dilşat nebahat behzat müjdat necat nezahat imdat onat sabahat semahat ruhat feragat ferzat fitnat hakikat ruhsat ruhşat rohat erpulat sebat azat cankat gülhayat hayat nurhayat semihat sonat hürşat vuslat zuhat şehrazat şirzat

BAŞ HARFLERİ TEVRAT İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (tevra) göre TEVRAT ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (tevr) göre TEVRAT ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (tev) göre TEVRAT ile Uyumlu İsimler :

tevfik

İlk 2 harfine (te) göre TEVRAT ile Uyumlu İsimler :

teoman tekin tercan tezcan temel tenzile teksen

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ TEVRAT İLE UYUMLU İSİMLER:

'te' ile başlayıp 'at' ile Biten İsimler :

't' ile başlayıp 't' ile Biten İsimler :

turgut talat tibet tankut

TEVRAT isminin Anlamı

TEVRAT Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size TEVRAT isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "TEVRAT + Anlam" veya "TEVRAT isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
TEVRAT ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

TEVRAT adını oluşturan T, E, V, R, A, T harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 103:

T
E
V
R
A
T
TOPLAM
24
6
27
21
1
24
103

TEVRAT ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2084. sabutay, 2085. tayyar, 2086. tevrat, 2087. türkan, 2088. toros, ... Toplam 23 ismin aritmetik toplamı 103 (Binde 9.3 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

kutlu özgür iskender elifnur ruhsat pervin rezzan sabutay tayyar türkan toros zülfü ergüler cengizhan cevriye gülerdem gülver memnune server taygun vasfiye ömürcan