TEKSEN İsim Raporu:

TEKSEN Adının Yaygınlığı

TEKSEN Türkiye'de en çok kullanılan 1851. isim (... 1849. tandan, 1850. tanıl, 1851. teksen, 1852. tiraje, 1853. tolgan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı TEKSEN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

TEKSEN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 20-06-2024 08:51 itibariyle yaklaşık 2,705 kişinin isminin TEKSEN olduğu ve TEKSEN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

TEKSEN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda TEKSEN yaşadığını tahmin ediyoruz.

TEKSEN Türkiye'nin en yaygın 1851. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1851. ad ise Amber ismi. TEKSEN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1849. Ghulam 1850. Ayesha 1851. Amber 1852. Sujata 1853. Arash isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

TEKSEN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde TEKSEN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde TEKSEN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde TEKSEN İsminin Yazılışı:

-.-.-....-.

Denizcilik Alfabesinde TEKSEN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

TEKSEN İsminin Barkod Yazılışı:

TEKSEN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(TEKSEN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

TEKSEN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ TEKSEN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (eksen) göre teksen ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (ksen) göre teksen ile Uyumlu İsimler :

ilksen göksen

Son 3 harfine (sen) göre teksen ile Uyumlu İsimler :

birsen esen gülsen nursen ersen aysen asen ruhsen

Son 2 harfine (en) göre teksen ile Uyumlu İsimler :

figen ceren eren özden ayten nurten gökçen evren ayşen gülten gülşen güven gökmen sezen selen gülden gülseren ruşen selcen gülen müzeyyen özgen egemen alperen gökben özlen gökşen bilgen erden seren deren seden fügen nurşen ruken ülgen şen gülseven ilgen tijen özben özen çimen bigen seymen aygen simden berkten elen erşen gülderen gönen gözen oben zeren erkmen diren evşen eymen izgen nurben nurden nurseren selten seven yasemen fulden ömürden

BAŞ HARFLERİ TEKSEN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (tekse) göre TEKSEN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (teks) göre TEKSEN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (tek) göre TEKSEN ile Uyumlu İsimler :

tekin

İlk 2 harfine (te) göre TEKSEN ile Uyumlu İsimler :

tevfik teoman tercan tevrat tezcan temel tenzile

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ TEKSEN İLE UYUMLU İSİMLER:

'te' ile başlayıp 'en' ile Biten İsimler :

't' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

tayfun turan tülin tahsin teoman türkan tekin taylan tarkan tufan taşkın timuçin turhan tacettin tolgahan tercan tunahan tezcan tijen tuygun türesin tüzün tandan tolgan tosun tugan tolun tan taycan taygun tuğcan tuğhan

TEKSEN isminin Anlamı

TEKSEN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size TEKSEN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "TEKSEN + Anlam" veya "TEKSEN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
TEKSEN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

TEKSEN adını oluşturan T, E, K, S, E, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 89:

T
E
K
S
E
N
TOPLAM
24
6
14
22
6
17
89

TEKSEN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1729. taciser, 1730. tansu, 1731. teksen, 1732. vural, 1733. zülfi, ... Toplam 27 ismin aritmetik toplamı 89 (Binde 10.92 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

suphi atanur aydemir ceyhun gülüçağ hürkan ışılay lerzan mahmur nermin seylan taciser tansu vural zülfi şekur resul cömert dilivan doğukan evliya soley gülçiçek selmani tulu zuhat