TUĞHAN İsim Raporu:

TUĞHAN Adının Yaygınlığı

TUĞHAN Türkiye'de en çok kullanılan 2393. isim (... 2391. tayyibe, 2392. tuğcan, 2393. tuğhan, 2394. tuğra, 2395. tulu, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı TUĞHAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

TUĞHAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 30-05-2024 03:13 itibariyle yaklaşık 2,703 kişinin isminin TUĞHAN olduğu ve TUĞHAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

TUĞHAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda TUĞHAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

TUĞHAN Türkiye'nin en yaygın 2393. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2393. ad ise Teddy ismi. TUĞHAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2391. Saba 2392. Rowena 2393. Teddy 2394. Paulo 2395. Athena isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

TUĞHAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde TUĞHAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde TUĞHAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde TUĞHAN İsminin Yazılışı:

-..---......--.

Denizcilik Alfabesinde TUĞHAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

TUĞHAN İsminin Barkod Yazılışı:

TUĞHAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(TUĞHAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

TUĞHAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ TUĞHAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (uğhan) göre tuğhan ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (ğhan) göre tuğhan ile Uyumlu İsimler :

çağhan doğhan

Son 3 harfine (han) göre tuğhan ile Uyumlu İsimler :

gökhan orhan ayhan erhan ilhan neslihan cihan nihan reyhan oğuzhan aslıhan burhan seyhan gürhan bilgehan serhan ferhan beyhan nurhan perihan korhan gülhan batuhan turhan denizhan nagihan ruhan nagehan özhan han metehan berhan tolgahan günhan sühan saruhan tunahan istemihan atahan demirhan seyithan acarhan berkhan kutluhan emrehan kayhan okhan ümmühan aslihan buğrahan emirhan murathan ismailhan emrahan bahadırhan bayhan begümhan bilhan şerifhan dilhan feyhan kayıhan kubilhan mutluhan noyhan nurcihan rüçhan refhan incihan yusufhan alihan cengizhan ceyhan duyguhan ercihan borahan esmahan eyüphan nefishan kerimhan kuthan nevhan nilhan odhan rehan saltukhan selihan yetişhan yunushan

Son 2 harfine (an) göre tuğhan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan can erkan ramazan volkan adnan

BAŞ HARFLERİ TUĞHAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (tuğha) göre TUĞHAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (tuğh) göre TUĞHAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (tuğ) göre TUĞHAN ile Uyumlu İsimler :

tuğba tuğçe tuğrul tuğ tuğcan tuğra

İlk 2 harfine (tu) göre TUĞHAN ile Uyumlu İsimler :

tuncay tuba turgay turan turgut tuncer tuna tunç tufan turhan tugay tunay tunahan tuncel tunga turabi tuygun tugan tunçalp turali tutku tulu turul tunca

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ TUĞHAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'tu' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

turan tufan turhan tunahan tugan tuğcan

't' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

tayfun tülin tahsin teoman türkan tekin taylan tarkan taşkın timuçin tacettin tolgahan tercan tezcan tijen tuygun türesin tüzün tandan teksen tolgan tosun tolun tan taycan taygun

TUĞHAN isminin Anlamı

TUĞHAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size TUĞHAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "TUĞHAN + Anlam" veya "TUĞHAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
TUĞHAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

TUĞHAN adını oluşturan T, U, Ğ, H, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 86:

T
U
Ğ
H
A
N
TOPLAM
24
25
9
10
1
17
86

TUĞHAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1655. gurbet, 1656. göksen, 1657. tuğhan, 1658. şehper, 1659. gökşen, ... Toplam 37 ismin aritmetik toplamı 86 (Binde 14.97 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

nurdan alperen begümhan bingür sırrı ferhun sonay güzide tahsin hidayet hülagü hüray selçuk reşit hüdeyde nazire nergis perran peykan ramazan saniye sezin sunar taylan tugay ilksen zülal özlen şehnaz berivan buğrahan erizan gizlem gurbet göksen şehper