TUNGA İsim Raporu:

TUNGA Adının Yaygınlığı

TUNGA Türkiye'de en çok kullanılan 1353. isim (... 1351. tezcan, 1352. tijen, 1353. tunga, 1354. türkay, 1355. türkiz, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı TUNGA ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

TUNGA adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 22-06-2024 07:14 itibariyle yaklaşık 6,312 kişinin isminin TUNGA olduğu ve TUNGA isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

TUNGA isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda TUNGA yaşadığını tahmin ediyoruz.

TUNGA Türkiye'nin en yaygın 1353. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1353. ad ise Sameer ismi. TUNGA adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1351. Lawson 1352. Indira 1353. Sameer 1354. Shashi 1355. Dante isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

TUNGA isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde TUNGA İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde TUNGA İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde TUNGA İsminin Yazılışı:

-..--.--..-

Denizcilik Alfabesinde TUNGA İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

TUNGA İsminin Barkod Yazılışı:

TUNGA ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(TUNGA adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

TUNGA KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

ertunga

SON HARFLERİ TUNGA İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (unga) göre tunga ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (nga) göre tunga ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (ga) göre tunga ile Uyumlu İsimler :

tolga olga volga

BAŞ HARFLERİ TUNGA İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (tung) göre TUNGA ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (tun) göre TUNGA ile Uyumlu İsimler :

tuncay tuncer tuna tunç tunay tunahan tuncel tunçalp tunca

İlk 2 harfine (tu) göre TUNGA ile Uyumlu İsimler :

tuğba tuba turgay turan turgut tuğçe tuğrul tufan turhan tugay turabi tuygun tuğ tugan turali tutku tuğcan tuğhan tuğra tulu turul

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ TUNGA İLE UYUMLU İSİMLER:

'tu' ile başlayıp 'ga' ile Biten İsimler :

't' ile başlayıp 'a' ile Biten İsimler :

tuğba tuba tolga tuna taha talha tuğra tunca

TUNGA isminin Anlamı

TUNGA Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size TUNGA isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "TUNGA + Anlam" veya "TUNGA isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
TUNGA ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

TUNGA adını oluşturan T, U, N, G, A harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 75:

T
U
N
G
A
TOPLAM
24
25
17
8
1
75

TUNGA ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1232. seyfi, 1233. tugan, 1234. tunga, 1235. özer, 1236. uzcan, ... Toplam 35 ismin aritmetik toplamı 75 (Binde 14.16 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

nuri metin aybars filiz ayşen bihter reşat cengiz dündar süer seçkin erkman gülhal nazmi nasuh sevgi nimet nüşabe ofelya şerife seyfi tugan özer uzcan şadiye şenay bediray eyşan kerime sencer fulden özdem özenç şekip