VOLGA İsim Raporu:

VOLGA Adının Yaygınlığı

VOLGA Türkiye'de en çok kullanılan 1357. isim (... 1355. türkiz, 1356. vesile, 1357. volga, 1358. yakut, 1359. yalın, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı VOLGA ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

VOLGA adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-07-2024 01:41 itibariyle yaklaşık 6,318 kişinin isminin VOLGA olduğu ve VOLGA isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

VOLGA isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda VOLGA yaşadığını tahmin ediyoruz.

VOLGA Türkiye'nin en yaygın 1357. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1357. ad ise Sharad ismi. VOLGA adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1355. Dante 1356. Surendra 1357. Sharad 1358. Hyman 1359. Maynard isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

VOLGA isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde VOLGA İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde VOLGA İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde VOLGA İsminin Yazılışı:

...----.-..--..-

Denizcilik Alfabesinde VOLGA İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

VOLGA İsminin Barkod Yazılışı:

VOLGA ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(VOLGA adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

VOLGA KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ VOLGA İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (olga) göre volga ile Uyumlu İsimler :

tolga olga

Son 3 harfine (lga) göre volga ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (ga) göre volga ile Uyumlu İsimler :

tunga ertunga

BAŞ HARFLERİ VOLGA İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (volg) göre VOLGA ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (vol) göre VOLGA ile Uyumlu İsimler :

volkan

İlk 2 harfine (vo) göre VOLGA ile Uyumlu İsimler :

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ VOLGA İLE UYUMLU İSİMLER:

'vo' ile başlayıp 'ga' ile Biten İsimler :

'v' ile başlayıp 'a' ile Biten İsimler :

vefa verda vedia

VOLGA isminin Anlamı

VOLGA Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size VOLGA isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "VOLGA + Anlam" veya "VOLGA isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
VOLGA ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

VOLGA adını oluşturan V, O, L, G, A harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 69:

V
O
L
G
A
TOPLAM
27
18
15
8
1
69

VOLGA ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1008. uluç, 1009. vasfi, 1010. volga, 1011. iklim, 1012. şerif, ... Toplam 43 ismin aritmetik toplamı 69 (Binde 17.39 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

sinan altay ertan ferhat gökhan alişan bayram aysan deniz bessam cenkay duran farşid feyhan kerim kezban koral sezi taner melike nadiye nazar rejin roza özcan samet seçgin suar uluç vasfi iklim şerif şule talay asiye dengir emür hatime ılgıt safire selcen itidal