HÜLAGÜ İsim Raporu:

HÜLAGÜ Adının Yaygınlığı

HÜLAGÜ Türkiye'de en çok kullanılan 1671. isim (... 1669. hayyam, 1670. hedef, 1671. hülagü, 1672. hümeysa, 1673. hür, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı HÜLAGÜ ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

HÜLAGÜ adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 20-06-2024 09:19 itibariyle yaklaşık 2,705 kişinin isminin HÜLAGÜ olduğu ve HÜLAGÜ isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

HÜLAGÜ isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda HÜLAGÜ yaşadığını tahmin ediyoruz.

HÜLAGÜ Türkiye'nin en yaygın 1671. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1671. ad ise Green ismi. HÜLAGÜ adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1669. Arlen 1670. Kenji 1671. Green 1672. Gerry 1673. Cornelia isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

HÜLAGÜ isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde HÜLAGÜ İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde HÜLAGÜ İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde HÜLAGÜ İsminin Yazılışı:

......-.-...---...-

Denizcilik Alfabesinde HÜLAGÜ İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

HÜLAGÜ İsminin Barkod Yazılışı:

HÜLAGÜ ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(HÜLAGÜ adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

HÜLAGÜ KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ HÜLAGÜ İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (ülagü) göre hülagü ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (lagü) göre hülagü ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (agü) göre hülagü ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine () göre hülagü ile Uyumlu İsimler :

bengü özgü övgü

BAŞ HARFLERİ HÜLAGÜ İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (hülag) göre HÜLAGÜ ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (hüla) göre HÜLAGÜ ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (hül) göre HÜLAGÜ ile Uyumlu İsimler :

hülya

İlk 2 harfine () göre HÜLAGÜ ile Uyumlu İsimler :

hüseyin hüsnü hüsamettin hüsniye hümeyra hürriyet hüdaverdi hürkan hürrem hüsna hümeysa hür hüray hürol hüsrev hürcan hüdeyde hümmet hürşat

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ HÜLAGÜ İLE UYUMLU İSİMLER:

'hü' ile başlayıp 'gü' ile Biten İsimler :

'h' ile başlayıp 'ü' ile Biten İsimler :

hüsnü

HÜLAGÜ isminin Anlamı

HÜLAGÜ Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size HÜLAGÜ isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "HÜLAGÜ + Anlam" veya "HÜLAGÜ isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
HÜLAGÜ ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

HÜLAGÜ adını oluşturan H, Ü, L, A, G, Ü harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 86:

H
Ü
L
A
G
Ü
TOPLAM
10
26
15
1
8
26
86

HÜLAGÜ ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1630. tahsin, 1631. hidayet, 1632. hülagü, 1633. hüray, 1634. selçuk, ... Toplam 37 ismin aritmetik toplamı 86 (Binde 14.97 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

nurdan alperen begümhan bingür sırrı ferhun sonay güzide tahsin hidayet hüray selçuk reşit hüdeyde nazire nergis perran peykan ramazan saniye sezin sunar taylan tugay ilksen zülal özlen şehnaz berivan buğrahan erizan gizlem gurbet göksen tuğhan şehper