LERZAN İsim Raporu:

LERZAN Adının Yaygınlığı

LERZAN Türkiye'de en çok kullanılan 1694. isim (... 1692. ruhsat, 1693. ruhşat, 1694. lerzan, 1695. letafet, 1696. liana, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı LERZAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

LERZAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 05-10-2022 22:15 itibariyle yaklaşık 2,644 kişinin isminin LERZAN olduğu ve LERZAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

LERZAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda LERZAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

LERZAN Türkiye'nin en yaygın 1694. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1694. ad ise Hisham ismi. LERZAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1692. Magdalena 1693. Desiree 1694. Hisham 1695. Michal 1696. Ranjan isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

LERZAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde LERZAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde LERZAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde LERZAN İsminin Yazılışı:

.-....-.--...--.

Denizcilik Alfabesinde LERZAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

LERZAN İsminin Barkod Yazılışı:

LERZAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(LERZAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

LERZAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ LERZAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (erzan) göre lerzan ile Uyumlu İsimler :

ferzan

Son 4 harfine (rzan) göre lerzan ile Uyumlu İsimler :

şürzan

Son 3 harfine (zan) göre lerzan ile Uyumlu İsimler :

ramazan ozan nazan rezzan suzan firuzan feyzan rizan erizan füruzan

Son 2 harfine (an) göre lerzan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan gökhan can orhan erkan ayhan volkan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan süleyman ihsan doğan ercan cihan okan kaan irfan turan abdurrahman handan nihan erdoğan özcan özkan ertan reyhan nurdan nuran oğuzhan aslıhan burhan asuman nalan şükran elvan nurcan altan gürkan rıdvan teoman sultan seyhan şaban gülcan türkan aydan gürhan bilgehan vildan serhan ferhan ersan beyhan nurhan taylan alparslan armağan baran sercan erman tarkan perihan alpaslan candan korhan selman tufan inan atakan berkan gülhan kahraman müjgan furkan hicran keziban sevcan aslan batuhan duran

BAŞ HARFLERİ LERZAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (lerza) göre LERZAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (lerz) göre LERZAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (ler) göre LERZAN ile Uyumlu İsimler :

lerna

İlk 2 harfine (le) göre LERZAN ile Uyumlu İsimler :

levent leyla leman letafet

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ LERZAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'le' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

leman

'l' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

lokman

LERZAN isminin Anlamı

LERZAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size LERZAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "LERZAN + Anlam" veya "LERZAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
LERZAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

LERZAN adını oluşturan L, E, R, Z, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 89:

L
E
R
Z
A
N
TOPLAM
15
6
21
29
1
17
89

LERZAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1723. hürkan, 1724. ışılay, 1725. lerzan, 1726. mahmur, 1727. nermin, ... Toplam 27 ismin aritmetik toplamı 89 (Binde 10.92 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

suphi atanur aydemir ceyhun gülüçağ hürkan ışılay mahmur nermin seylan taciser tansu teksen vural zülfi şekur resul cömert dilivan doğukan evliya soley gülçiçek selmani tulu zuhat