ERGÜL İsim Raporu:

ERGÜL Adının Yaygınlığı

ERGÜL Türkiye'de en çok kullanılan 1604. isim (... 1602. tanay, 1603. erguvan, 1604. ergül, 1605. ersem, 1606. ertunga, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ERGÜL ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ERGÜL adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 03-03-2024 16:00 itibariyle yaklaşık 2,694 kişinin isminin ERGÜL olduğu ve ERGÜL isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ERGÜL isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ERGÜL yaşadığını tahmin ediyoruz.

ERGÜL Türkiye'nin en yaygın 1604. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1604. ad ise Kimball ismi. ERGÜL adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1602. Russel 1603. Kirit 1604. Kimball 1605. Harmon 1606. Baxter isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ERGÜL isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ERGÜL İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ERGÜL İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ERGÜL İsminin Yazılışı:

..-.--...-.-..

Denizcilik Alfabesinde ERGÜL İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ERGÜL İsminin Barkod Yazılışı:

ERGÜL ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ERGÜL adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ERGÜL KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

mergül ergüler sergül

SON HARFLERİ ERGÜL İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (rgül) göre ergül ile Uyumlu İsimler :

birgül nurgül

Son 3 harfine (gül) göre ergül ile Uyumlu İsimler :

ayşegül gül songül özgül şengül aygül esengül bengül fatmagül nilgül sevgül yurdagül arzugül dudugül edagül nesligül begül betigül hurigül hepgül tangül yaşagül ilkgül ümmügül yoncagül

Son 2 harfine (ül) göre ergül ile Uyumlu İsimler :

betül gönül aytül eylül ödül övül behlül

BAŞ HARFLERİ ERGÜL İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (ergü) göre ERGÜL ile Uyumlu İsimler :

ergün ergüler ergünay

İlk 3 harfine (erg) göre ERGÜL ile Uyumlu İsimler :

ergin ergun erguvan ergem

İlk 2 harfine (er) göre ERGÜL ile Uyumlu İsimler :

erkan erdal erol erhan ercan erdem ersin eren ertuğrul erdoğan ertan erdinç eray ersan ercüment erkut erman ersoy erinç ersel erden erem erkin ersen ertunç erbil erhun ertuğ ertürk erşan eralp erdil erduran ertekin erkman erdeniz ercin erdağ erdi erkal erberk erbuğ ersem ertunga erşen eran ersal erciyes erpulat erda erdim erkmen erbay ercihan erdan erdebil erdener erel erencan erim erizan eriş ersun

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ERGÜL İLE UYUMLU İSİMLER:

'er' ile başlayıp 'ül' ile Biten İsimler :

'e' ile başlayıp 'l' ile Biten İsimler :

erdal erol emel ertuğrul esengül ersel ezel erbil erdil eftal emsal erkal eylül ecmel edagül eksal ersal efil erdebil erel eflal

ERGÜL isminin Anlamı

ERGÜL Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ERGÜL isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ERGÜL + Anlam" veya "ERGÜL isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ERGÜL ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ERGÜL adını oluşturan E, R, G, Ü, L harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 76:

E
R
G
Ü
L
TOPLAM
6
21
8
26
15
76

ERGÜL ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1255. çağlayan, 1256. duru, 1257. ergül, 1258. fulya, 1259. güler, ... Toplam 34 ismin aritmetik toplamı 76 (Binde 13.75 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

yalçın arzu serdar özden burcu aysu ayten burhan çağlayan duru fulya güler ökkeş gürcan gürel hakikat sühan hayati merve dönger numan rüya safiye sevcan özhan aynaz hicret hüsna kartal neşet şehlem orkide yadigar