ÖKKEŞ İsim Raporu:

ÖKKEŞ Adının Yaygınlığı

ÖKKEŞ Türkiye'de en çok kullanılan 941. isim (... 939. gülistan, 940. gülnihal, 941. ökkeş, 942. tolgahan, 943. nükhet, ...). Ülkemizde yaklaşık her 7,362 kişiden birinin adı ÖKKEŞ ve ismin yaygınlık oranı binde 0.14.

ÖKKEŞ adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-07-2024 01:13 itibariyle yaklaşık 12,637 kişinin isminin ÖKKEŞ olduğu ve ÖKKEŞ isimli kişi sayısının her yıl ortalama 166 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ÖKKEŞ isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ÖKKEŞ yaşadığını tahmin ediyoruz.

ÖKKEŞ Türkiye'nin en yaygın 941. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 941. ad ise Trevor ismi. ÖKKEŞ adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 939. Andreas 940. Antoinette 941. Trevor 942. Lucia 943. Khalil isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ÖKKEŞ isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ÖKKEŞ İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ÖKKEŞ İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ÖKKEŞ İsminin Yazılışı:

----.--.-....

Denizcilik Alfabesinde ÖKKEŞ İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ÖKKEŞ İsminin Barkod Yazılışı:

ÖKKEŞ ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ÖKKEŞ adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ÖKKEŞ KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ÖKKEŞ İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (kkeş) göre ökkeş ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (keş) göre ökkeş ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine () göre ökkeş ile Uyumlu İsimler :

güneş ateş mehveş

BAŞ HARFLERİ ÖKKEŞ İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (ökke) göre ÖKKEŞ ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (ökk) göre ÖKKEŞ ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ök) göre ÖKKEŞ ile Uyumlu İsimler :

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ÖKKEŞ İLE UYUMLU İSİMLER:

'ök' ile başlayıp 'eş' ile Biten İsimler :

'ö' ile başlayıp 'ş' ile Biten İsimler :

ÖKKEŞ isminin Anlamı

ÖKKEŞ Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ÖKKEŞ isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ÖKKEŞ + Anlam" veya "ÖKKEŞ isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ÖKKEŞ ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ÖKKEŞ adını oluşturan Ö, K, K, E, Ş harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 76:

Ö
K
K
E
Ş
TOPLAM
19
14
14
6
23
76

ÖKKEŞ ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1258. fulya, 1259. güler, 1260. ökkeş, 1261. gürcan, 1262. gürel, ... Toplam 34 ismin aritmetik toplamı 76 (Binde 13.75 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

yalçın arzu serdar özden burcu aysu ayten burhan çağlayan duru ergül fulya güler gürcan gürel hakikat sühan hayati merve dönger numan rüya safiye sevcan özhan aynaz hicret hüsna kartal neşet şehlem orkide yadigar