ÖNİZ İsim Raporu:

ÖNİZ Adının Yaygınlığı

ÖNİZ Türkiye'de en çok kullanılan 2450. isim (... 2448. önem, 2449. keskin, 2450. öniz, 2451. övgü, 2452. özde, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ÖNİZ ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ÖNİZ adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 14-07-2024 10:32 itibariyle yaklaşık 2,707 kişinin isminin ÖNİZ olduğu ve ÖNİZ isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ÖNİZ isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ÖNİZ yaşadığını tahmin ediyoruz.

ÖNİZ Türkiye'nin en yaygın 2450. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2450. ad ise Bilal ismi. ÖNİZ adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2448. Eliza 2449. Angelique 2450. Bilal 2451. Silvio 2452. Consuelo isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ÖNİZ isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ÖNİZ İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ÖNİZ İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ÖNİZ İsminin Yazılışı:

----...--..

Denizcilik Alfabesinde ÖNİZ İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ÖNİZ İsminin Barkod Yazılışı:

ÖNİZ ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ÖNİZ adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ÖNİZ KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ÖNİZ İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (niz) göre öniz ile Uyumlu İsimler :

deniz şeniz güniz erdeniz nurdeniz

Son 2 harfine (iz) göre öniz ile Uyumlu İsimler :

cengiz filiz yeliz aziz güliz ediz nafiz ramiz abdülaziz gülfiliz türkiz gediz nergiz aytemiz nevhiz mübariz seliz

BAŞ HARFLERİ ÖNİZ İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (öni) göre ÖNİZ ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ön) göre ÖNİZ ile Uyumlu İsimler :

önder öner öncü önal öncel önay önem

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ÖNİZ İLE UYUMLU İSİMLER:

'ö' ile başlayıp 'z' ile Biten İsimler :

ÖNİZ isminin Anlamı

ÖNİZ Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ÖNİZ isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ÖNİZ + Anlam" veya "ÖNİZ isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ÖNİZ ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ÖNİZ adını oluşturan Ö, N, İ, Z harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 77:

Ö
N
İ
Z
TOPLAM
19
17
12
29
77

ÖNİZ ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1324. sezgi, 1325. zerel, 1326. öniz, 1327. ersin, 1328. gülay, ... Toplam 46 ismin aritmetik toplamı 77 (Binde 18.61 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

serhan arslan aslıhan azize baybars bilbaşar birtan çağnur enver cihanşah elvin vildan emrehan erdoğan ergun evren gülden gülhan günhal gökalp jülide özay özbil mehtap melise mübeccel nevil selman sılay tiraje abdulbaki attila atılgan aybüke devran efsun göray hatun kiraz nadircan selime semir serim sezgi zerel