CEBRAİL İsim Raporu:

CEBRAİL Adının Yaygınlığı

CEBRAİL Türkiye'de en çok kullanılan 823. isim (... 821. behiye, 822. belma, 823. cebrail, 824. cezmi, 825. özdemir, ...). Ülkemizde yaklaşık her 5,890 kişiden birinin adı CEBRAİL ve ismin yaygınlık oranı binde 0.17.

CEBRAİL adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 21-05-2024 20:51 itibariyle yaklaşık 15,313 kişinin isminin CEBRAİL olduğu ve CEBRAİL isimli kişi sayısının her yıl ortalama 202 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

CEBRAİL isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda CEBRAİL yaşadığını tahmin ediyoruz.

CEBRAİL Türkiye'nin en yaygın 823. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 823. ad ise Chung ismi. CEBRAİL adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 821. Iris 822. Reuben 823. Chung 824. Mahendra 825. Chi isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

CEBRAİL isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde CEBRAİL İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde CEBRAİL İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde CEBRAİL İsminin Yazılışı:

-.-..-....-..-...-..

Denizcilik Alfabesinde CEBRAİL İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

CEBRAİL İsminin Barkod Yazılışı:

CEBRAİL ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(CEBRAİL adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

CEBRAİL KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ CEBRAİL İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 6 harfine (ebrail) göre cebrail ile Uyumlu İsimler :

Son 5 harfine (brail) göre cebrail ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (rail) göre cebrail ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (ail) göre cebrail ile Uyumlu İsimler :

ismail nail mikail nezail

Son 2 harfine (il) göre cebrail ile Uyumlu İsimler :

halil kamil serpil cemil seçil sevil adil idil nil beril şamil celil nebil erbil asil erdil israfil habil özbil nevil akil efil erdebil göknil

BAŞ HARFLERİ CEBRAİL İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 6 harfine (cebrai) göre CEBRAİL ile Uyumlu İsimler :

İlk 5 harfine (cebra) göre CEBRAİL ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (cebr) göre CEBRAİL ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (ceb) göre CEBRAİL ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ce) göre CEBRAİL ile Uyumlu İsimler :

cem cengiz cenk cemil cemal ceren celal ceyda ceyhun cemile cevat celalettin cemalettin cevdet celil ceylan cezmi cenap cevahir cevher cemre ceyla cenan cenker cemali cemaliye cemşit cenkay cevval celali celile cemay cengizhan cevriye ceyhan ceylin

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ CEBRAİL İLE UYUMLU İSİMLER:

'ceb' ile başlayıp 'ail' ile Biten İsimler :

'ce' ile başlayıp 'il' ile Biten İsimler :

cemil celil

'c' ile başlayıp 'l' ile Biten İsimler :

cemal celal cansel cevval

CEBRAİL isminin Anlamı

CEBRAİL Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size CEBRAİL isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "CEBRAİL + Anlam" veya "CEBRAİL isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
CEBRAİL ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

CEBRAİL adını oluşturan C, E, B, R, A, İ, L harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 60:

C
E
B
R
A
İ
L
TOPLAM
3
6
2
21
1
12
15
60

CEBRAİL ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 620. beste, 621. bilgen, 622. cebrail, 623. dilhan, 624. dudu, ... Toplam 48 ismin aritmetik toplamı 60 (Binde 19.42 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

salih vakıf afşin demir engin ataman erol aygen ışıl belgin beste bilgen dilhan dudu mahir elmas erinç gamze ganime gülde halime halis helin öncel meliha meram nasibe okhan onat rahmi refik selma veli verda incila nagehan selam buhara cankat erdim çisem civan doğhan emsal gediz kaside lerna