ELSUN İsim Raporu:

ELSUN Adının Yaygınlığı

ELSUN Türkiye'de en çok kullanılan 2077. isim (... 2075. elifnaz, 2076. elnur, 2077. elsun, 2078. berke, 2079. emür, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ELSUN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ELSUN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 23-04-2024 07:11 itibariyle yaklaşık 2,699 kişinin isminin ELSUN olduğu ve ELSUN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ELSUN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ELSUN yaşadığını tahmin ediyoruz.

ELSUN Türkiye'nin en yaygın 2077. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2077. ad ise Rolland ismi. ELSUN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2075. Maung 2076. Nichole 2077. Rolland 2078. Raza 2079. Thurman isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ELSUN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ELSUN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ELSUN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ELSUN İsminin Yazılışı:

..-.......--.

Denizcilik Alfabesinde ELSUN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ELSUN İsminin Barkod Yazılışı:

ELSUN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ELSUN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ELSUN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ELSUN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (lsun) göre elsun ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (sun) göre elsun ile Uyumlu İsimler :

aysun füsun dursun efsun fisun göksun cansun tosun ersun

Son 2 harfine (un) göre elsun ile Uyumlu İsimler :

tayfun harun coşkun ceyhun feridun orçun ergun haldun oytun orkun olgun erhun orhun sadun argun artun tuygun arkun ferhun seyhun sorgun tolun uçkun ferudun hatun saygun taygun

BAŞ HARFLERİ ELSUN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (elsu) göre ELSUN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (els) göre ELSUN ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (el) göre ELSUN ile Uyumlu İsimler :

elif elvan elçin ela elem elmas elifnur elen eliya elvin elifnaz elnur

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ELSUN İLE UYUMLU İSİMLER:

'el' ile başlayıp 'un' ile Biten İsimler :

'e' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

erkan engin emin erhan ercan ersin esin eren erdoğan ertan elvan evren ersan ergin ekin erman esen ergün elçin ergun egemen erden erkin ersen evin efsun erhun erşan efekan emrehan erduran ertekin erkman emirhan ercin emrahan elen elvin emrecan erguvan erşen eşkan eran erkmen efgan ercihan erdan erencan erizan ersun esmahan evşen eymen eyüphan eyşan ezgin

ELSUN isminin Anlamı

ELSUN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ELSUN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ELSUN + Anlam" veya "ELSUN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ELSUN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ELSUN adını oluşturan E, L, S, U, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 85:

E
L
S
U
N
TOPLAM
6
15
22
25
17
85

ELSUN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1607. furkan, 1608. gürani, 1609. elsun, 1610. fehmiye, 1611. gülsefa, ... Toplam 39 ismin aritmetik toplamı 85 (Binde 15.78 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

oktay şirin özlem berkant ertuğ fahriye yeşim fitnat güney gönül müfit köksal nesimi miyase müjdat orçun ramize cansun yaprak tansel uçkun yeter yiğit adeviye furkan gürani fehmiye gülsefa günfer göknil hepgül kalender nezir samiye turabi zeybek keskin şevin