ŞEMNUR İsim Raporu:

ŞEMNUR Adının Yaygınlığı

ŞEMNUR Türkiye'de en çok kullanılan 1751. isim (... 1749. hüdeyde, 1750. oben, 1751. şemnur, 1752. erciyes, 1753. nadile, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ŞEMNUR ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ŞEMNUR adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 22-06-2024 06:06 itibariyle yaklaşık 2,705 kişinin isminin ŞEMNUR olduğu ve ŞEMNUR isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ŞEMNUR isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ŞEMNUR yaşadığını tahmin ediyoruz.

ŞEMNUR Türkiye'nin en yaygın 1751. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1751. ad ise Carolina ismi. ŞEMNUR adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1749. Brigitte 1750. Mirza 1751. Carolina 1752. Stan 1753. Margot isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ŞEMNUR isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ŞEMNUR İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ŞEMNUR İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ŞEMNUR İsminin Yazılışı:

....---...-.-.

Denizcilik Alfabesinde ŞEMNUR İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ŞEMNUR İsminin Barkod Yazılışı:

ŞEMNUR ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ŞEMNUR adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ŞEMNUR KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ŞEMNUR İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (emnur) göre şemnur ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (mnur) göre şemnur ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (nur) göre şemnur ile Uyumlu İsimler :

onur nur ilknur aynur öznur ayşenur binnur gülnur şennur zinnur yurdanur göknur saynur atanur elifnur günnur panur sennur aysenur fatmanur sernur alanur çağnur halenur havvanur sedanur ilnur birnur damlanur elnur semanur serdenur sevginur

Son 2 harfine (ur) göre şemnur ile Uyumlu İsimler :

uğur cumhur timur yağmur umur mansur batur billur gurur mahmur uygur altemur yunsur şekur abdülgafur mensur sungur tayfur

BAŞ HARFLERİ ŞEMNUR İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (şemnu) göre ŞEMNUR ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (şemn) göre ŞEMNUR ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (şem) göre ŞEMNUR ile Uyumlu İsimler :

şemsettin şemi şemvel şemistan şemsa şemsi

İlk 2 harfine (şe) göre ŞEMNUR ile Uyumlu İsimler :

şebnem şenol şeref şeyda şevket şerife şefik şenay şeyma şengül şehmus şehnaz şennur şerafettin şenel şevki şeniz şener şen şermin şeyhmus şefika şehri şencan şerif şekip şerifhan şehim şehriban şehriyar şekur şerare şevval şeküre şehlem şehper şehrazat şelale şentürk şevin şevkiye

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ŞEMNUR İLE UYUMLU İSİMLER:

'şe' ile başlayıp 'ur' ile Biten İsimler :

şennur şekur

'ş' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

şakir şener şanver şehriyar şahinder şehper

ŞEMNUR isminin Anlamı

ŞEMNUR Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ŞEMNUR isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ŞEMNUR + Anlam" veya "ŞEMNUR isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ŞEMNUR ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ŞEMNUR adını oluşturan Ş, E, M, N, U, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 108:

Ş
E
M
N
U
R
TOPLAM
23
6
16
17
25
21
108

ŞEMNUR ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2177. hümeyra, 2178. kıvılcım, 2179. şemnur, 2180. sennur, 2181. seyhun, ... Toplam 18 ismin aritmetik toplamı 108 (Binde 7.28 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

özdemir nursen hümeyra kıvılcım sennur seyhun süheyla altemur abdüllatif eyüphan eyyüp gülperi kuddusi muhsine muratcan semanur zümral