ZÜLFER İsim Raporu:

ZÜLFER Adının Yaygınlığı

ZÜLFER Türkiye'de en çok kullanılan 2443. isim (... 2441. zuhat, 2442. züheyr, 2443. zülfer, 2444. zümral, 2445. ömürcan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ZÜLFER ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ZÜLFER adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 12-07-2024 14:21 itibariyle yaklaşık 2,707 kişinin isminin ZÜLFER olduğu ve ZÜLFER isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ZÜLFER isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ZÜLFER yaşadığını tahmin ediyoruz.

ZÜLFER Türkiye'nin en yaygın 2443. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2443. ad ise Maximo ismi. ZÜLFER adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2441. Nirav 2442. Atif 2443. Maximo 2444. Vijaykumar 2445. Tamar isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ZÜLFER isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ZÜLFER İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ZÜLFER İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ZÜLFER İsminin Yazılışı:

--....-.-....-...-.

Denizcilik Alfabesinde ZÜLFER İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ZÜLFER İsminin Barkod Yazılışı:

ZÜLFER ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ZÜLFER adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ZÜLFER KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ZÜLFER İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (ülfer) göre zülfer ile Uyumlu İsimler :

gülfer

Son 4 harfine (lfer) göre zülfer ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (fer) göre zülfer ile Uyumlu İsimler :

zafer muzaffer nilüfer ayfer cafer sefer gazanfer günfer nefer nurfer

Son 2 harfine (er) göre zülfer ile Uyumlu İsimler :

ömer alper ilker önder taner tamer ender soner seher muammer eser güler hacer caner tuncer enver kader sezer dinçer münevver özer yener türker iskender güner öner sarper bihter tümer kamer yeter ahter dilaver kevser sümer ilter şener cevher tanzer ülker müyesser sencer abuzer bayer eşber cenker dilber ejder güleser gülser kunter merter nurer taciser yurdaer çiler mukadder sever artuner aşer efser ekber göçer süer gürler göker lider mehser dönger müzekker naser nurper olguner peker peyker ziver özger şanver ergüler amber bavver bener berker candeğer değer diler erdener güher gülender

BAŞ HARFLERİ ZÜLFER İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (zülfe) göre ZÜLFER ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (zülf) göre ZÜLFER ile Uyumlu İsimler :

zülfikar zülfiye zülfü zülfi

İlk 3 harfine (zül) göre ZÜLFER ile Uyumlu İsimler :

züleyha zülküf zülal

İlk 2 harfine () göre ZÜLFER ile Uyumlu İsimler :

zübeyde zühal zübeyir zühtü zümrüt zühre züheyr zümral

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ZÜLFER İLE UYUMLU İSİMLER:

'zü' ile başlayıp 'er' ile Biten İsimler :

'z' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

zafer zinnur zübeyir zülfikar zahir ziver züheyr

ZÜLFER isminin Anlamı

ZÜLFER Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ZÜLFER isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ZÜLFER + Anlam" veya "ZÜLFER isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ZÜLFER ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ZÜLFER adını oluşturan Z, Ü, L, F, E, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 104:

Z
Ü
L
F
E
R
TOPLAM
29
26
15
7
6
21
104

ZÜLFER ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2120. meleknaz, 2121. ümmiye, 2122. zülfer, 2123. mutlu, 2124. erguvan, ... Toplam 23 ismin aritmetik toplamı 104 (Binde 9.3 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

ilknur nilüfer cüneyt sultan gülderen güleser gülhanım gülnihal gülsev göknur nevzat ruhşat nüvis pertev satvet setenay sevgül sühendan veysel gülender meleknaz ümmiye