ZÜHRE İsim Raporu:

ZÜHRE Adının Yaygınlığı

ZÜHRE Türkiye'de en çok kullanılan 1900. isim (... 1898. ziver, 1899. toros, 1900. zühre, 1901. zülfi, 1902. akil, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ZÜHRE ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ZÜHRE adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 20-06-2024 08:46 itibariyle yaklaşık 2,705 kişinin isminin ZÜHRE olduğu ve ZÜHRE isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ZÜHRE isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ZÜHRE yaşadığını tahmin ediyoruz.

ZÜHRE Türkiye'nin en yaygın 1900. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1900. ad ise Caren ismi. ZÜHRE adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1898. Devin 1899. Phil 1900. Caren 1901. Jayesh 1902. Mai isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ZÜHRE isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ZÜHRE İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ZÜHRE İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ZÜHRE İsminin Yazılışı:

--....-.....-..

Denizcilik Alfabesinde ZÜHRE İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ZÜHRE İsminin Barkod Yazılışı:

ZÜHRE ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ZÜHRE adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ZÜHRE KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ZÜHRE İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (ühre) göre zühre ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (hre) göre zühre ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (re) göre zühre ile Uyumlu İsimler :

emre münire nadire cemre mehpare gülnare nazire cantüre emire hare mahmure mensure nezire sabire zennure şerare filare kebire mefkure şeküre safire semire

BAŞ HARFLERİ ZÜHRE İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (zühr) göre ZÜHRE ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (züh) göre ZÜHRE ile Uyumlu İsimler :

zühal zühtü züheyr

İlk 2 harfine () göre ZÜHRE ile Uyumlu İsimler :

zübeyde züleyha zübeyir zülfikar zülfiye zülküf zülal zülfü zümrüt zülfi zülfer zümral

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ZÜHRE İLE UYUMLU İSİMLER:

'zü' ile başlayıp 're' ile Biten İsimler :

'z' ile başlayıp 'e' ile Biten İsimler :

zekiye zübeyde zahide zülfiye zennure

ZÜHRE isminin Anlamı

ZÜHRE Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ZÜHRE isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ZÜHRE + Anlam" veya "ZÜHRE isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ZÜHRE ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ZÜHRE adını oluşturan Z, Ü, H, R, E harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 92:

Z
Ü
H
R
E
TOPLAM
29
26
10
21
6
92

ZÜHRE ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1826. yakut, 1827. yarkın, 1828. zühre, 1829. şehriban, 1830. nezhet, ... Toplam 32 ismin aritmetik toplamı 92 (Binde 12.94 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

nuray ruşen aykut alpaslan aynur çetinay güniz volkan güzin kifayet türel mahmut mergül mücahit sabriye seyit yakut yarkın şehriban nezhet arzum demirkan bengisu ferahnaz gülberk ilkgün nefishan kutay mihrican münir gülün