SEVGÜN İsim Raporu:

SEVGÜN Adının Yaygınlığı

SEVGÜN Türkiye'de en çok kullanılan 1831. isim (... 1829. setenay, 1830. sevgiye, 1831. sevgün, 1832. sevi, 1833. sevindik, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı SEVGÜN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

SEVGÜN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-07-2024 02:37 itibariyle yaklaşık 2,708 kişinin isminin SEVGÜN olduğu ve SEVGÜN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SEVGÜN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda SEVGÜN yaşadığını tahmin ediyoruz.

SEVGÜN Türkiye'nin en yaygın 1831. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1831. ad ise Elsie ismi. SEVGÜN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1829. Mimi 1830. Pradip 1831. Elsie 1832. Trung 1833. Akram isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SEVGÜN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SEVGÜN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SEVGÜN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SEVGÜN İsminin Yazılışı:

.......---...--.

Denizcilik Alfabesinde SEVGÜN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SEVGÜN İsminin Barkod Yazılışı:

SEVGÜN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SEVGÜN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SEVGÜN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ SEVGÜN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (evgün) göre sevgün ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (vgün) göre sevgün ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (gün) göre sevgün ile Uyumlu İsimler :

nilgün ergün gülgün özgün aygün gün akgün düzgün ilgün nurgün süzgün ilkgün

Son 2 harfine (ün) göre sevgün ile Uyumlu İsimler :

gülsün üstün sülün tüzün gülün

BAŞ HARFLERİ SEVGÜN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (sevgü) göre SEVGÜN ile Uyumlu İsimler :

sevgül

İlk 4 harfine (sevg) göre SEVGÜN ile Uyumlu İsimler :

sevgi sevgiye sevginur

İlk 3 harfine (sev) göre SEVGÜN ile Uyumlu İsimler :

sevil sevda sevim seval sevinç sevcan sevilay sevtap sevin sevde sever sevi sevindik sevdiye seven sevinde

İlk 2 harfine (se) göre SEVGÜN ile Uyumlu İsimler :

serdar serkan selçuk seda serap serhat sedat selim serpil sema semra selin semih selma selda selahattin seher senem seçil sezgin seyhan sezai sefa serhan sedef sezen selen sertaç servet selami sercan seçkin sezer selman selcen semiha seyit sebahattin sena selcan seyfi serdal sermin sertan sebahat seyfullah sezin sermet seren seza seden sebla sefer selmin selvi serra seydi seyran sencer seyda seyithan sezgi selah semahat semin sennur seran serda seyrani seray sernur seyfettin seymen serin sezi sebat sebile seçgin sedanur selase

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SEVGÜN İLE UYUMLU İSİMLER:

'se' ile başlayıp 'ün' ile Biten İsimler :

's' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

serkan sinan süleyman selin selahattin sezgin sultan seyhan serhan sezen selen sercan seçkin sadettin selman selcen sevcan sebahattin suzan sabahattin selcan sermin sertan sezin saadettin seren seden sühan saygın sadun saruhan selmin seyran seyithan semin seran sevin salman seyfettin seymen sülün simden serin sadrettin savan seçgin selehattin seyhun seylan sorgun soykan suzin sühendan süzgün saltukhan saygun selihan selten selvin seven sezercan soydan

SEVGÜN isminin Anlamı

SEVGÜN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SEVGÜN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SEVGÜN + Anlam" veya "SEVGÜN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SEVGÜN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SEVGÜN adını oluşturan S, E, V, G, Ü, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 106:

S
E
V
G
Ü
N
TOPLAM
22
6
27
8
26
17
106

SEVGÜN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2145. rukiye, 2146. songül, 2147. sevgün, 2148. tosun, 2149. tunçalp, ... Toplam 27 ismin aritmetik toplamı 106 (Binde 10.92 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

zeynep günseli hayriye servet müferet mürsel nevrez nurcihan nursel nüvit rukiye songül tosun tunçalp zerrin soysal alpgiray rüzgar cantürk ferudun kamuray muhlise sevdiye sülün tayfur ismailhan