FAİK İsim Raporu:

FAİK Adının Yaygınlığı

FAİK Türkiye'de en çok kullanılan 382. isim (... 380. türkan, 381. izzet, 382. faik, 383. aydan, 384. aytekin, ...). Ülkemizde yaklaşık her 1,732 kişiden birinin adı FAİK ve ismin yaygınlık oranı binde 0.58.

FAİK adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 02-07-2022 08:06 itibariyle yaklaşık 50,945 kişinin isminin FAİK olduğu ve FAİK isimli kişi sayısının her yıl ortalama 689 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

FAİK adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 2.85 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 972 FAİK yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada FAİK sayısı her yıl 7 kişi artıyor.

FAİK Türkiye'nin en yaygın 382. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 382. ad ise Clayton ismi. FAİK adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 380. Jesse 381. Clarence 382. Clayton 383. Marcia 384. Caroline isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

FAİK isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde FAİK İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde FAİK İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde FAİK İsminin Yazılışı:

..-..-..-.-

Denizcilik Alfabesinde FAİK İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

FAİK İsminin Barkod Yazılışı:

FAİK ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(FAİK adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

FAİK KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ FAİK İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (aik) göre faik ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (ik) göre faik ile Uyumlu İsimler :

tevfik refik şefik melik çelik nazik malik müşfik sevindik vefik

BAŞ HARFLERİ FAİK İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (fai) göre FAİK ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (fa) göre FAİK ile Uyumlu İsimler :

fatih fatma faruk fahri fahrettin fazıl fadime fatoş fahriye fazilet fatin fatmagül fahir fadi fatmanur farşid fazila faysal fazlı

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ FAİK İLE UYUMLU İSİMLER:

'f' ile başlayıp 'k' ile Biten İsimler :

faruk

FAİK isminin Anlamı

FAİK Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size FAİK isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "FAİK + Anlam" veya "FAİK isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
FAİK ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

FAİK adını oluşturan F, A, İ, K harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 34:

F
A
İ
K
TOPLAM
7
1
12
14
34

FAİK ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 49. erda, 50. dila, 51. faik, 52. akif, 53. ayça, ... Toplam 8 ismin aritmetik toplamı 34 (Binde 3.24 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

akif ayça behiç seda hedef şah belde