FADİ İsim Raporu:

FADİ Adının Yaygınlığı

FADİ Türkiye'de en çok kullanılan 1418. isim (... 1416. eylül, 1417. eyyüp, 1418. fadi, 1419. fatmanur, 1420. fettah, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı FADİ ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

FADİ adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-04-2024 09:37 itibariyle yaklaşık 6,298 kişinin isminin FADİ olduğu ve FADİ isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

FADİ adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 126.74 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 43,847 FADİ yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada FADİ sayısı her yıl 333 kişi artıyor.

FADİ Türkiye'nin en yaygın 1418. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1418. ad ise Natalia ismi. FADİ adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1416. Lalitha 1417. Nasser 1418. Natalia 1419. Amer 1420. Milagros isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

FADİ isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde FADİ İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde FADİ İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde FADİ İsminin Yazılışı:

..-..--....

Denizcilik Alfabesinde FADİ İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

FADİ İsminin Barkod Yazılışı:

FADİ ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(FADİ adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

FADİ KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

fadime

SON HARFLERİ FADİ İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (adi) göre fadi ile Uyumlu İsimler :

sadi hadi şadi

Son 2 harfine (di) göre fadi ile Uyumlu İsimler :

hamdi ferdi mehdi abdi hüdaverdi seydi erdi vecdi rudi vedi

BAŞ HARFLERİ FADİ İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (fad) göre FADİ ile Uyumlu İsimler :

fadime

İlk 2 harfine (fa) göre FADİ ile Uyumlu İsimler :

fatih fatma faruk fahri faik fahrettin fazıl fatoş fahriye fazilet fatin fatmagül fahir fatmanur farşid fazila faysal fazlı

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ FADİ İLE UYUMLU İSİMLER:

'f' ile başlayıp 'i' ile Biten İsimler :

fahri fevzi fehmi ferdi fethi fikri fecri feyzi

FADİ isminin Anlamı

FADİ Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size FADİ isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "FADİ + Anlam" veya "FADİ isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
FADİ ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

FADİ adını oluşturan F, A, D, İ harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 25:

F
A
D
İ
TOPLAM
7
1
5
12
25

FADİ ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 18. cem, 19. hacı, 20. fadi, 21. acar, 22. ata, ... Toplam 3 ismin aritmetik toplamı 25 (Binde 1.21 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

cem hacı