OGAN İsim Raporu:

OGAN Adının Yaygınlığı

OGAN Türkiye'de en çok kullanılan 2303. isim (... 2301. nüvide, 2302. odhan, 2303. ogan, 2304. okyar, 2305. olcayto, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı OGAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

OGAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 26-03-2023 14:21 itibariyle yaklaşık 2,661 kişinin isminin OGAN olduğu ve OGAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

OGAN adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1.42 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 489 OGAN yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada OGAN sayısı her yıl 4 kişi artıyor.

OGAN Türkiye'nin en yaygın 2303. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2303. ad ise Will ismi. OGAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2301. Vani 2302. Mani 2303. Will 2304. Thad 2305. Theron isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

OGAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde OGAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde OGAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde OGAN İsminin Yazılışı:

-----..--.

Denizcilik Alfabesinde OGAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

OGAN İsminin Barkod Yazılışı:

OGAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(OGAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

OGAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ OGAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (gan) göre ogan ile Uyumlu İsimler :

müjgan alpagan tolgan tugan atılgan efgan

Son 2 harfine (an) göre ogan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan gökhan can orhan erkan ayhan ramazan volkan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan süleyman ihsan doğan ercan cihan okan kaan irfan turan ozan abdurrahman handan nihan erdoğan özcan özkan ertan reyhan nurdan nazan nuran oğuzhan aslıhan burhan asuman nalan şükran elvan nurcan altan gürkan rıdvan teoman sultan seyhan şaban gülcan türkan aydan gürhan bilgehan vildan serhan ferhan ersan beyhan nurhan taylan alparslan armağan baran sercan erman tarkan perihan alpaslan candan korhan selman tufan inan atakan berkan gülhan kahraman furkan hicran keziban sevcan aslan batuhan duran ümran numan rezzan suzan

BAŞ HARFLERİ OGAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (oga) göre OGAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (og) göre OGAN ile Uyumlu İsimler :

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ OGAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'o' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

osman orhan okan ozan oğuzhan orçun oytun orkun olgun orhun okhan orkan onurcan oben okşan odhan

OGAN isminin Anlamı

OGAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size OGAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "OGAN + Anlam" veya "OGAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
OGAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

OGAN adını oluşturan O, G, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 44:

O
G
A
N
TOPLAM
18
8
1
17
44

OGAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 182. ikbal, 183. eflal, 184. ogan, 185. ayla, 186. banu, ... Toplam 21 ismin aritmetik toplamı 44 (Binde 8.5 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

naki hamdi anıl inci candan cenan didem elen kani kaya nil idil şaban akay beliğ alim didar erdi ikbal eflal