NİKO İsim Raporu:

NİKO Adının Yaygınlığı

NİKO Türkiye'de en çok kullanılan 2287. isim (... 2285. neytel, 2286. neşet, 2287. niko, 2288. nilhan, 2289. nilkay, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı NİKO ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

NİKO adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 27-01-2023 14:25 itibariyle yaklaşık 2,655 kişinin isminin NİKO olduğu ve NİKO isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

NİKO isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda NİKO yaşadığını tahmin ediyoruz.

NİKO Türkiye'nin en yaygın 2287. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2287. ad ise Madhuri ismi. NİKO adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2285. Johnnie 2286. Darla 2287. Madhuri 2288. Tomasz 2289. Efren isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

NİKO isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde NİKO İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde NİKO İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde NİKO İsminin Yazılışı:

-...-.----

Denizcilik Alfabesinde NİKO İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

NİKO İsminin Barkod Yazılışı:

NİKO ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(NİKO adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

NİKO KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ NİKO İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (iko) göre niko ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (ko) göre niko ile Uyumlu İsimler :

BAŞ HARFLERİ NİKO İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (nik) göre NİKO ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ni) göre NİKO ile Uyumlu İsimler :

nihat nilgün nihal nihan nilüfer nilay niyazi nil nimet nigar nida nizamettin nilda nilgül nizami nişan nilsu nilberk nildan nilhan nilkay nilseli nidal

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ NİKO İLE UYUMLU İSİMLER:

'n' ile başlayıp 'o' ile Biten İsimler :

NİKO isminin Anlamı

NİKO Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size NİKO isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "NİKO + Anlam" veya "NİKO isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
NİKO ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

NİKO adını oluşturan N, İ, K, O harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 61:

N
İ
K
O
TOPLAM
17
12
14
18
61

NİKO ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 690. kebire, 691. mucid, 692. niko, 693. okay, 694. reis, ... Toplam 41 ismin aritmetik toplamı 61 (Binde 16.59 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

derya fatin zeki cevat berfu berkan derin dilay dilber dilşad tuğba edagül emire erman eşkan sevda nejat sabit mecit nasıh nebahat necdet pekcan ragıp refika sabahat saliha vahide şahika bermal diren hiran kebire mucid okay reis ilşah sidar aydoğ zelha