ATIL İsim Raporu:

ATIL Adının Yaygınlığı

ATIL Türkiye'de en çok kullanılan 814. isim (... 812. ataman, 813. atay, 814. atıl, 815. aydoğan, 816. ayşin, ...). Ülkemizde yaklaşık her 5,890 kişiden birinin adı ATIL ve ismin yaygınlık oranı binde 0.17.

ATIL adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 14-07-2024 09:43 itibariyle yaklaşık 15,343 kişinin isminin ATIL olduğu ve ATIL isimli kişi sayısının her yıl ortalama 202 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ATIL isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ATIL yaşadığını tahmin ediyoruz.

ATIL Türkiye'nin en yaygın 814. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 814. ad ise Lindsay ismi. ATIL adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 812. Seema 813. Tyler 814. Lindsay 815. Asha 816. Nick isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ATIL isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ATIL İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ATIL İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ATIL İsminin Yazılışı:

.--...-..

Denizcilik Alfabesinde ATIL İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ATIL İsminin Barkod Yazılışı:

ATIL ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ATIL adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ATIL KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

atılım atılgan satılmış

SON HARFLERİ ATIL İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (tıl) göre atıl ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (ıl) göre atıl ile Uyumlu İsimler :

ışıl anıl fazıl çağıl tanıl ayşıl varsıl

BAŞ HARFLERİ ATIL İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (atı) göre ATIL ile Uyumlu İsimler :

atınç atıf atılım atılgan

İlk 2 harfine (at) göre ATIL ile Uyumlu İsimler :

atilla atakan ata atalay ateş ataman atay atahan atanur ataç ataol attila

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ATIL İLE UYUMLU İSİMLER:

'a' ile başlayıp 'l' ile Biten İsimler :

ayşegül aysel anıl adil aytül aygül asil adıgüzel arzugül akil ataol ayşıl

ATIL isminin Anlamı

ATIL Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ATIL isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ATIL + Anlam" veya "ATIL isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ATIL ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ATIL adını oluşturan A, T, I, L harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 51:

A
T
I
L
TOPLAM
1
24
11
15
51

ATIL ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 314. hasan, 315. sami, 316. atıl, 317. handan, 318. aşer, ... Toplam 36 ismin aritmetik toplamı 51 (Binde 14.56 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

vedia emin fehmi hasan sami handan aşer gökçe bahadır saim çağlar çelik celil efekan ejder emay nalan esen fahir fahri ferdi gün mine necat talha arin çayan dalina dijle enes fehim nahide naile odhan inanç